Odchod z domu

Odchod z domu

Odoslaťod haluska20 » Ut Apr 16, 2013 8:29 pm

Dobrý deň, prosím o radu, lebo ja už neviem čo mám robiť. Mám 21 rokov, priateľ 30, sme spolu 3 roky a chceme spolu začať bývať. Problém je v tom, že moji rodičia s tým nesúhlasia, nechcú mi dovoliť u priateľa ani občas prespať. Ak sa s nimi o tom chcem porozprávať, tak na mňa spustia kázeň o tom, že ešte nie sme manželia aby som u neho prespávala. Že kde som videla bývať spolu ľudí pred svadbou a podobné. Alebo rozhovor ukončia po prvej vete so slovami nie a nemám ich s takým niečím už nikdy otravovať. Nechcem z domu zdrhnúť, ale iné riešenie nevidím. Ja a aj priateľ s nimi chceme vychádzať v dobrom. Bojím sa, že keď z domu odídem i napriek tomu, že nebudú súhlasiť, tak sa so mnou nebudú viac baviť. A to nechcem. Priateľ síce tvrdí, že po čase by ich to aj tak prešlo, ale ja tomu neverím. Radšej by som bola keby sa s tým zmieria a bavili sa so mnou i naďalej. Mám ešte dvoch súrodencov, ale ani jeden z nich sa ešte neosamostatnil. Posledný týždeň som u priateľa 2x prespala i napriek tomu, že s tým nesúhlasili. Ale keď som prišla domov tak som dostala. Neviem čo mám robiť. Mám to naďalej trpieť alebo sa zbaliť a odísť z domu?
haluska20
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Apr 16, 2013 8:10 pm

Naspäť na Vzťahy rodičia - deti

cron