matka vz. partner

matka vz. partner

Odoslaťod Anny » Ne Jún 02, 2013 7:21 pm

Zdravim,

moja matka ma problem s mojim partnerom a vsemozne sa snazi, aby som ho nechala, hra mi na city, lebo vie, ze to je moja slaba stranka. Po velkej hadke po tom, ako sa mi vyhrazala, ze sa mam okamzite vratit domov, ak nechcem, aby skoncila v nemocnici, si myslela, ze som to ukoncila. Nedavno ale zistila, ze to tak nie je, ze sme stale spolu, tak zacala znova. Ked som v miestnosti aj ja, tvari sa ako jej je hrozne zle, vkuse si predomnou mera tlak a nasledne konstatuje, ze zase je vysoky.. stale sa ma snazi presvedcit, ze on nie je pre mna, ze to nema zmysel.. a to vsetko len preto, ze jednoducho nesadol jej..sme spolu takmer rok a toto zacalo az posledne mesiace, ja uz neviem co mam robit..viem, ze moj partner je ten pravy, som s nim statna a spokojna ale na druhej strane som nestastna kvoli matke..uz som pocula aj taky nazor, ze sa mam jednoducho zbalit a odist na isty cas k nemu, matka zrejme bude vystrajat, ale po case ju to prejde a pochopi, ze takto moze stratit len ona...alebo nazor, ze sa mame zobrat, alebo spravit dieta, a tak pod., pravdepodobne je to z jej strany len hnusne citove vydieranie, ale nikdy by som si neodpustila, keby sa jej kvoli tomu nieco stalo..
prosim, poradte mi niekto..nikdy som si nemyslela, ze sa dostanem do takejto situacie..
dakujem
Anny
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Jún 02, 2013 7:07 pm

Re: matka vz. partner

Odoslaťod akinka » Po Aug 19, 2013 2:37 pm

Ahoj. Ja mam doma presne ten isty problem. Tiez neviem co s tym. Stale vyhrazky....
akinka
 
Príspevky: 1
Založený: Po Aug 19, 2013 2:36 pm

Re: matka vz. partner

Odoslaťod Patrik15 » Ut Jan 07, 2014 12:03 am

ahoj anny ja mam taky isty problem len mi sme zobraty a mame krasnu dcerku a aj tak robi mi svokra problemy vyhraza sa mojej manzelke ze sa ma vratit domou aj s dcerkou je to nieco hrozne a stale nieco vymysla aby nas vztah rozbila bojujem snou a uz aj zene som povedal nech snou skonci kontak a zatial 3 dni a je t aj medzi nami dobre a mame zatial pokoj od nej kym Zena snou neni v kontakte radim skoncit snou na nejaky cas kontakt kym si neuvedomi
Patrik15
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Jan 03, 2014 8:56 pm


Naspäť na Vzťahy rodičia - deti