alkohol doma - ako to riesit?

alkohol doma - ako to riesit?

Odoslaťod kichasonka » Ut Feb 18, 2014 12:02 am

Mam 18 rokov, este stale zijem so svojimi rodicmi v jednom byte. Mam este jednu starsiu sestru, ta ale odisla do zahranicia a odvtedy som tu len ja a oni. Vsetko sa zacalo tak rok dozadu, nejakym tym vinkom par krat do tyzdna az sa z toho stalo kazdodenne pravidlo. Kazdy jeden vecer v tyzdni si rodicia daju vino, sampanske co pride. Vela krat sa stalo ze si otvorili vino len tak aj cez den alebo kolko krat sa stalo ze mama si sla dat hruskovicu vraj sa jej neda zaspat. To by bolo okej a neriesila by som to, ale uz je to v takom stadiu ze mne je to neprijemne , nikdy neviem ako sa budu spravat a hlavne teda moja mama. Priklad z dnesneho dna - boli sme spolu na kave, normalne sme sa rozpravali vsetko bolo v poriadku prisli sme domov aj tam bolo vsetko ok a ako si naliala vino prisla ku mne do izby najskor na mna zacala milo rozpravat a asi o 10 minut zacala z nicoho po mne vrieskat. Chcela ma chytit za krk ale odtiahla som ju od seba. Neda sa to uz vydrzat, neviem co mam robit. Vidim, ze su uz na tom zavisly a mama si riesi alkoholom nejaku zlu situaciu , a ked jej alkohol nestaci tak sa vykrici na mne. Neda sa to tu vydrzat! Prosim poradte co robit, uz som zufala :(
kichasonka
 
Príspevky: 1
Založený: Po Feb 17, 2014 11:50 pm

Re: alkohol doma - ako to riesit?

Odoslaťod kasper » Ut Feb 25, 2014 10:33 pm

no mas to tazke...clovek nemoze druhemu cloveku pomoct ak to ten dotycny nebude chciet...skusil by som navarit obed ze ked sa vrati mama domov bude nieco navarene...o starost bude mat menej...ak sa aj kvoli tomu na teba zacne kricat ten problem bude vaznejsi...v tom pripade by som navrhoval psychologa
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Vzťahy rodičia - deti