som sibnuta

som sibnuta

Odoslaťod susu333 » So Okt 27, 2012 12:15 am

Dobry vecer.chcela by som vas poprosit o radu.mam 28 rokov a neviem,co so mnou vlastne je.mavam sklon k depresiam a vybuchom,niekedy mam hrozne dni,kedy si myslim,ze som velmi skareda,nikomu sa nepacim a porovnavam sa s kazdou zenou,ktoru stretnem.bude to asi tym,ze v skole sa mi decka vysmievali.mavam take stavy,ze ked mi niekto povie,ze som taka a taka,hned si myslim,ze naozaj taka musim byt,aj ked viem,ze to nie je pravda ako napriklad,ked som mala 22 rpkov bola som este panna a znami sa mi smiali,ze som urcite lesba,ale ja som sa proste len bala a toez to bolo kvoli mojim komplexom.hovorili mi to stale dokola az som si povedala,ze to asi musi byt teda pravda,aj ked viem,ze to pravda nie je,kedze zeny ma nepritahuju a muzi ano.takisto kamaratka mi hovorila aka je neschopna a nic nevie az som si to vsugerovala aj ja.myslim si,ze led sa kazdy na mna pozrie tak vido aka som sibnuta.z tohto vsetkeho mavam bolesti na srdci a stuhnute svaly,pocity seknutia a bolesti v koncatinach.mozete mi poradit,co by to
mohlo byt?chcela by som vyskusat hypnoterapiu
susu333
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Okt 26, 2012 11:55 pm

Naspäť na Iné

cron