nevidim zmysel

nevidim zmysel

Odoslaťod Amezy » Ut Máj 21, 2013 9:24 pm

OSPRAVEDLNUJEM SA ZA GRAMATICKE CHYBY
dobry den mam 21 rokov,uz dlhsiu dobu mam problem s tym ze nevidim zmysel preco rano vstat,preco sa tesit na buduci tyzden a podobne...moj zivot sa toci len o tom ako rano vsetnem o 6 pozriem nejaky ten serial pri ranajkach a idem do prace vratim sa vecer o 18 + - a bud pozriem znova nejaky serial pri veceri a sedim pri PC pokial nepojdem spat alebo chodievam na trening historickeho sermu( uz skoro 5 rokov)....problem je ze ma to cele uz vobec nebavi,nemam ziadne ciele,nic o co by som sa posnazil....obcas zavolam nejakym kamosom aby sme sli do baru(vecinou zavolaju kamosi ale 90 % odmietnem lebo nemam chut ist niekam) na pivo kde trochu pokecam ale to je tak vsetko...nemam absolutne chut s nikym rozpravat alebo sa stretavat....byvam len s ocom ale s nim si poviem pocas celeho tyzdna asi 20 slov a niekedy ho ani nevidim cize by sa dalo povedat ze byvam sam..vzdy som bol taky tichsi clovek a "samotar"nemal som vela vztahov a aj ked mali dievcata zaujem tak som si to nevsimol az po istej dobe ked uz bolo neskoro...moj jediny vaznejsi vztah trval asi 4 mesiace a to minuly rok...to dievca som mal naozaj rad ale odysla do Anglicka a ako som sa neskvor dozvedel ona to necitila tak ako ja,mala rada ineho a este ked sme boli spolu tvarila sa ze medzi nami nieje nic vaznejsie(aspon ja som z toho mal taky pocit)....to by bolo na trochu dlhsie vsetko o tom napisat....po tom co moja byvala odysla ma drzalo pri zmysloch len trenovanie sermu...a kedze som si nasiel pracu nemal som ani cas premyslat....teraz mam ale problem ako som uz napisal ze neviem co dalej ??? cely zivot sa ma tocit len o praci (ktoru robim len preto ze nieje momentalne nic ine) a o treningoch ktore mi aj tak nic nedavaju kedze trener sa venuje bud novym ludom alebo sa mu proste nechce (3 roky som sa nenaucil nic nove)....velakrat som uz uvazoval ze si vezmem zivot a mavam casto deprasie(co som nikomu nevravel)ale nechcem zatial umriet...verim ze je nieco pre co zit,len neviem co to je a kde to hladat ????asi pred 3 rokmy som si niekolko krat opakovane porezal lavu ruku na ramene,do teraz tam mam jazvy...ani neviem preco som to robil...prave dnes ked som prisiel z treningu som uvazoval ze asi s tym prestanem ale to by asi nebolo dobre,kedze to je jediny kontakt s ludmy ktory mam.....
Amezy
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Máj 21, 2013 8:55 pm

Naspäť na Iné

cron