Chcem normálne žiť...už to ďalej nezvládam..

Chcem normálne žiť...už to ďalej nezvládam..

Odoslaťod Nina747 » Pi Sep 02, 2011 7:35 pm

Dobrý deň.
Už neviem čo mám ďalej robiť. Ani neviem ako by som to popísala. Mám 17 rokov. Už som urobila v živote rôzne blbosti ako napr. rezala som sa dosť dlho, priznávam režem sa aj trz( ale nie som emo ani nič podobné )ja už ani neviem prečo to robím, už mi to príde také ako rarita. Ale momentálne má trápy niečo iné. Viete už od malička mám ani neviem ako by som to povedala dosť veľkú fantáziu. Viete mám rada upírov a také veci magické a tak. Už od malička ako keby som žila v rôznych svetoch. Chodievala som skoro spať ale nezaspála som len som si ľahla a ako keby som vstúpila ku sebe do sveta kde som bola neviem čo. (Viem že je to detské ale neviem to inak popísať.) Zo začiatku to tak bolo iba večer, ľahla som si a "žila" inak. No posledné roky to už ako keby mi prerastlo cez hlavu. Teraz už to nie je večer ale hocikedy. Hocikedy aj v spoločnosti len tak sedím a ako keby to samo prišlo nejaký momentálny príbeh ktorý "prežívam" . A ani neviem o tom čo sa deje okolo mňa keď na mňa niekto hovorý úplne nevnímam. Buď sa priblblo usmievam a ani o tom neviem alebo mi začnú tiecť slzy. A za posledný rok tie "príbehy" sú skôr nie veselé ako keď som bola menšia že som bola nejaká hrdinka, ale sú skôr charakteru kde mi niekto ubližuje, napr. že má niekto znásilní alebo zbije alebo je na mňa zlý alebo ja neviem. Všetko sa to spája s krvou. Ja neviem ako keby som tým bola nejako ....neviem. Možno s tou krvou preto že sa režem a rada si predstavujem ako zo mňa vyteká krv. Ale ako keby som už nad tým strácala kontrolu. Príde to hocikedy a hocikde. Aj keď sa to snažím potlačiť ale nejde to...nedokážem myslieť inak. A teraz v poslednom čase mi to všetko splýva. Neprežívam len môj život a jeden "príbeh"..ale viacej a všetko sa mi to dáva dokopy a neviem sa na nič sústrediť. Viem že sa Vám to možno bude zdať ako blbosť alebo tak nejak ale neviem to lepšie popísať.Čo mám robiť? Ako sa toho všetkého zbaviť a žiť normálne?
Nina747
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Sep 02, 2011 7:33 pm

Naspäť na Iné

cron