Problémový manžel

Problémový manžel

Odoslaťod Lenka12 » St Apr 24, 2013 9:53 pm

Dobrý večer,
neviem čo mám robiť so svojím manželom,naše manželstvo má problémy. Manželmi sme 5 rokov a 7 rokov sme spolu chodili. Máme dve deti. Neustále riešime finančné problémy. Môj manžel pracuje ako taxikár, dobre zarobí,čo som si zistila,ale peniaze domov nenosí,iba sem tam. Chodí domov bez peňazí povie že nezarobil. Vôbec sa nestará či máme šeky vyplatené, či máme nakúpené alebo či máme čo jesť. Priznám sa že tieto problémy riešime od začiatku manželstva. Ked som bola prvýkrát na materskej sme mali tento problém, chcela som sa s ním rozísť , ale on nechcel ani rodičia s tým nesúhlasili,že aby sme to ešte skúsili.Na istý čas sa to upravilo,ale na velmi krátku dobu. Bývame u mojich rodičov v podnájme od začiatku, kedže vlastné bývanie sme si nemohli dovoliť, pretože som bola na materskej. Manžel povedal, že ked začnem chodiť do roboty bude to iné. Začala som zarábať, všetko platiť a o všetko sa starať. Potom som zase zostala tehotná, ale môj manžel sa vôbec nezmenil. Raz mi donesie peniaze potom tri mesiace nie, potom zase ano, ale iba pár eur. Teraz sa s ním vôbec nebavím, nekomunikujem s ním, som mu povedala už niekoľkokrát že je koniec,ale netoleruje to. Zabudla som napísať, že počas manželstva som zistila , že má dlhy a exekúcie, s ktorými nič nerobí. Neviem si vôbec rady, neviem čo mám robiť? Chcela by som staršne zisiť aké má tajnosti a čo robí s peniazmi čo zarobí.
Lenka12
 
Príspevky: 1
Založený: St Apr 24, 2013 9:29 pm

Naspäť na Iné

cron