manzel mi vulgarne nadava

manzel mi vulgarne nadava

Odoslaťod kkk » Št Júl 25, 2013 7:05 am

Dobry den,

mam taky problem, sme s manzelom 4 roky, z toho 3 roky sme zobrati. Manzel mi pred svadbou zatajil jeho obrovske dlhy a ked bolo treba pomohla som mu s vyplatenim a s exekutormi, vsetko som vybavovala ja, ci financne, ci jednanie s nimi. Teraz, ked je po vsetkom, vyhraza sa mi takmer pri kazdej hadke, ze sa rozvedie a vulgarne mi nadava, citujem: "chod do pice..ja ta *(cenzúra)*..."velmi ma to zranuje, pretoze manzela milujem, ale toto, ked mi povie, trha mi to srdce v poslednej dobe je to tak 2krat do tyzdna priemerne a zacinam sa nanho pozerat inymi ocami. Este chcem podotknut, ze som v 4 mesiaci tehotenstva, zatial byvame u rodicov, ale ja mam byt, ktory patri iba mne a mame sa tam coskoro nastahovat. Kym v nom nieco prerobil, som ho musela prosit a vela sa pohadat. On vela pracuje, snazi sa dohnat dlh, ktory ma voci mne, ale nerozumiem tomu, lebo potom sa mi vyhraza rozvodom. Stale mi hovori, aka som a vyhladava na mne chyby, alebo sa so mnou vobec nechce bavit...poradte mi prosim, co mam robit?
kkk
 
Príspevky: 1
Založený: Št Júl 25, 2013 6:55 am

Naspäť na Iné