Ine

Ine

Odoslaťod Adriana33333 » Ne Nov 13, 2011 11:12 am

Dobry Den

Neviem skym a ako by som sa tomu mohla zdoverit,jednoznacne viem ze to patri do psychologie,no neviem to zaradit,ak mate niekto skusenosti alebo mi viete poradit tak mi prosim Vas odpovedzte,za akukolvek odpoved alebo malu pomoc vopred dakujem.
tu je moj strucny pribeh:
Asi pred rokom som sa zoznamila s cudzincom zo skotska mal iba 18 ja mam 23,v tom case mal este pracu ale potom dostal vypoved kedze je to velmi na dlho rozpravat tak par krokov preskocim a popisem len terajsiu situaciu,teraz sme u mna teda u mojich rodicoch a je to opak toho ako sa sme zili ked sme boli v skotsku ja si myslim ze ma len vyuziva /je strasne ziarlivy uz od zaciatku ako nahle spomeniem nech si hlada pracu tak zacne vyskakovat ze asi sa chcem je....s niekym inym a uraza ma ,tak ze on chce ist do prace so mnou zo zaciatku som si myslela ze ma naozaj tak miluje ked odisiel so mnou zo skotska az ku nam do cadce ale teraz vidim ze sa az moc akokeby ponizeje len aby tu mohol zostat,jeho mama bola alkoholicka a ked sme zili tam tak kazdu stredu pondelok a apiatok odchadzal zo svojimi kamosmi este raz opakujem mna nebral"!najprv som sa nechcela ponizovat a prosit ho aby ma zobral ale potom mi to prislo hlupe ved mame spolu byt aj ho spolocne platime vsetko ale on ma stale bral ako cudziu vobec ma nechcel bravat raz som mu to dala najavo a vyskocil a vyhovaral sa na kamaratov ze oni neberu babi ze to su len pre chalanov a najlepsie bolo ze som ja bola sama bez kamaratov nemala som nikoho pametam ako som sa vzdy sama kukala na televizor a cakala kym zavola a ked zavolal tak sa len vypytoval a rypal ze ci je neaky iny chalan v jeho byte ze ci nahodov nesukam z niekym inym a zakazdym ked prisiel tak ma z niecoho podozrieval len aby som ja nemusela podozrievat jeho takze som vzdy bola rada ze ma uz nepodozrieva,tak ja som sa rozhodla ze odidem naspet domov lebo taky chlan mi je nanic a on vyvadzal ze chcem niekoho ineho a .....tak,ale ja som bola rozhodnuta hadali sme sa a on dostal vypoved a tak to zacalo /nadavky kazdy den ze som mu znicila zivot ze teraz nema nic ze ako to potiahne a ze ho necham z nicim ze dostal vypoved lebo som si to zelala a ze teraz pojde na ulicu jeho otec mu nepomohol a jeho mama nema peniaze kazdy den plakal ze ma strasne miluje a ze by nezniesol keby som sla sama a nasla si niekoho ineho a tak som ho vzala tu ma vsetko tu sa sprava inac upratuje aj ked do nieho rypnem tak vobec tak nevyskakuje takze co si myslite zrazu je normalny ked sa pohadame tak je inteligentny a vsetko sa mi zda ako keby to bol neaky najlepsii herec prosiim poradte mi dakujem Adriana
Adriana33333
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Nov 13, 2011 10:23 am

Re: Ine

Odoslaťod lavender11 » Št Jan 31, 2013 11:07 pm

kopni ho do zadku, ja som žila s Angličanom, ktorý sa správal podobne 3 roky, nikdy, nikdy ma nebral ako rovnocennú partnerku a to sme už ľudia v zrelom veku - tiež žiarlil a každá žena
má právo, aby s ňou bolo jednané ako s princeznou
prečo by ti mal ubližovať nejaký Škót

si mladá, určite pekná a nájdeš si niekoho, kto ťa bude naozaj milovať a hlavne V Á Ž I Ť S I Ť A
lavender11
 
Príspevky: 11
Založený: Št Jan 31, 2013 11:46 am


Naspäť na Iné

cron